Stavajte s nami Vašu budúcnosť

Medzinárodný koncern WOLF SYSTEM pôsobí v stavebníctve už viac 50 rokov a zamestnáva cca. 2 700 kvalifikovaných pracovníkov.

Pre dcérsku spoločnosť WOLF SYSTEMBAU, spol. s r.o. Zvolen hľadáme pre posilnenie nášho pracovného tímu:

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA pre sprostredkovanie predaja rodinných domov

Kvalifikačné predpoklady a požiadavky:

  • Vlastný živnostenský list v odbore sprostredkovania predaja
  • Odpovedajúca orientácia v produktovom prostredí montovaných drevodomov
  • Prax a skúsenosti v obchodnej príp. realitnej činnosti vítaná
  • Počítačové znalosti: Word, Excel, Outlook
  • Jazykové znalosti: nemecký, príp. anglický jazyk - stredne pokročilý
  • Vodičský preukaz: B
  • Vlastný automobil
  • Obchodné znalosti, komunikatívnosť, flexibilita, organizačné schopnosti

Ponúkame:

  • Zázemie stabilnej nadnárodnej firmy
  • Zodpovedajúce finančné ohodnotenie (bonusy podľa predajnej úspešnosti)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Aktívne a samostatné vyhľadávanie klientov
  • Aktívna obchodná komunikácia s klientmi
  • Spracovanie prijatých dopytov a cenových ponúk
  • Obchodné rokovania a poradenstvo potenciálnym záujemcom a klientom
  • Príprava a uzatváranie obchodných zmlúv
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Organizácia priebehu výstavby domov a pod.

Termín nástupu: NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ !

Kontakt:

Štrukturovaný životopis posielajte na adresu

WOLF SYSTEMBAU, spol. s r.o.
Hronská 1, 960 01 Zvolen
Email: asistent@wolfsystem.sk

Vyžiadať kontakt a katalóg

Radi Vám pošleme bližšie informácie

vyžiadať
Novinky
  • Dôveryhodná firma 2015

    Dôveryhodná firma 2015 ďalej...
  • Pečať bonity

    Spoločnosť WOLF SYSTEMBAU, spol. s r.o. získala v roku 2014 PEČAŤ BONITY, ktorú udeľuje Národné informačné stredisko Slovenskej republiky, a. s.
    ďalej...