PROGRESÍVNE DO BUDÚCNOSTI

WOLF System – špecialista na drevostavby, betónové stavby a montované domy.
Počas viac ako 45-tich rokov sa skupina WOLF rozrástla na medzinárodne úspešnú spoločnosť a stala sa spoľahlivým partnerom pre poľnohospodársku, priemyselnú a komunálnu oblasť, ako aj pre výstavbu montovaných domov. Drevo, oceľ, betón a premyslená kombinácia týchto materiálov umožňuje zrealizovať to najúspornejšie riešenie Vašich požiadaviek.

www.wolfsystem.com

Partner pre malé a veľké výzvy
Od jednoduchej skladovacej haly až po architektonicky náročné špeciálne konštrukcie, od malých výrobných hál po halové zostavy s administratívnymi budovami, od technicky vyspelých typových domov po individuálne plánované obytné domy, od najmenších nádrží po veľkoobjemové nádrže s úžitkovým objemom 10 000 m³ – WOLF System ponúka široké spektrum produktov.

Nablízku všetkým požiadavkám
Okrem hlavných sídiel v Scharnsteine a Osterhofene má skupina WOLF 23 ďalších pobočiek v 20 krajinách, vďaka čomu je schopná rýchlo reagovať na požiadavky zákazníkov. Viac ako 2 700 odborných pracovníkov s dlhoročnou príslušnosťou k firme vytvára celkové koncepty stavieb - od poradenstva až po odovzdanie.

Vpred s pulzujúcou dobou
Neustály vývoj a využívanie moderných, počítačom riadených výrobných zariadení umožňuje kvalitnú a ekonomickú výrobu. Tým je dosiahnutý vysoký stupeň prefabrikácie, skrátenie doby montáže a zároveň je zaistený vysoký štandard kvality.

Vyžiadať kontakt a katalóg

Radi Vám pošleme bližšie informácie

vyžiadať
Novinky
  • Dôveryhodná firma 2015

    Dôveryhodná firma 2015 ďalej...