Montované haly - všetko od jedného skúseného dodávateľa

Od poradenstva a plánovania až po výrobu a montáž, ponúkame Vám celkové koncepty, ktoré pokrývajú všetky oblasti poľnohospodárskych stavieb.

Poradenstvo - podrobne a individuálne
Naši odborní poradcovia Vás podporia pri plánovaní Vašej budovy a podľa účelu využitia nájdu pre Vás najúspornejšie riešenie. Je pritom braný ohľad na všetky technické, príp. statické požiadavky, ako aj Vaše vizuálne predstavy.

Plánovanie - kompetentne a skúsene
Projekčné oddelenie a oddelenie statiky sa postará o potrebné podklady, statický výpočet a základové plány. Následne prebieha detailné rozpracovanie a príprava výroby.

 

Výroba – moderne, rýchlo a precízne
Moderné, počítačom riadené výrobné zariadenia zaisťujú precíznu výrobu a najvyšší štandard kvality. Vysoký stupeň prefabrikácie zaisťuje čo možno najkratšiu dobu montáže a presné dodržanie dodacích termínov.

 

Dodávka – načas a odborne
Spoľahliví prepravcovia zabezpečujú odbornú dodávku a zaručujú tým presné dodržanie dodacích termínov.

 

Montáž – čisto a dôkladne
Náš školený a zodpovedný montážny personál sa stará o hladký priebeh stavby a dosahuje maximálnu kvalitu pri čo možno najkratšej dobe výstavby.

 

Vedenie stavby – kompetentne a spoľahlivo
Celý priebeh projektu je sprevádzaný a kontrolovaný príslušným odborným poradcom, príp. vedúcim projektu. Tým je Vám k dispozícii kontaktná osoba od prvého poradenského rozhovoru až po konečné odovzdanie.

Spoľahnite sa pri poľnohospodárskej výstavbe na celkový koncept firmy WOLF System a

Vyžiadať kontakt a katalóg

Radi Vám pošleme bližšie informácie

vyžiadať
Novinky
  • Dôveryhodná firma 2015

    Dôveryhodná firma 2015 ďalej...