PRIEMYSELNÉ A OBCHODNÉ STAVBY WOLF SYSTEM - VÁŠ PARTNER OD PLÁNOVANIA AŽ PO ODOVZDANIE NA KĽÚČ

Od ekonomických skladových hál až po architektonicky náročné prevádzkové zariadenia vrátane kancelárskych a sociálnych priestorov - ponúkame Vám celú paletu priemyselných a obchodných stavieb realizovaných zo všetkých bežných materiálov ako je oceľ, betón alebo drevo.

Plánujeme a budujeme haly pre rôzne účely využitia zhodné s Vašimi predstavami. Či sklad alebo prevádzková budova, komunálne haly, haly pre šport a voľný čas, autosalóny, veľkopredajne alebo individuálne konštrukcie: naše plánovacie a realizačné know-how nenechá žiadne prianie nesplnené a pokryje všetky požiadavky špecifické pre daný odbor.

„Premyslené" až do detailu
Výber správneho materiálu hrá v pravom slova zmysle hlavnú úlohu. Realizujeme nosné systémy z ocele, dreva, betónu alebo vyváženej kombinácie týchto materiálov, zladené so všetkými statickými, ekonomickými a vizuálnymi požiadavkami.

Individualita na základe rozmanitosti
Aj pri opláštení budovy máte všetky "dvere otvorené". Podľa Vašich predstáv si môžete zvoliť od rôznych vstavaných prvkov pre osvetlenie a vetranie až po moderné dvere a brány.

Profitujte pri priemyselných a obchodných stavbách z našej rozsiahlej ponuky a

Vyžiadať kontakt a katalóg

Radi Vám pošleme bližšie informácie

vyžiadať
Novinky
  • Dôveryhodná firma 2015

    Dôveryhodná firma 2015 ďalej...