TECHNIKA A SERVIS – priemyselné a komerčné stavby

Vo firme WOLF System sa kladie veľký dôraz na techniku - detailné prevedenie zabezpečuje funkčnosť a dobrú využiteľnosť Vašej budovy. Top v time, top v technike!

Software pre projektovanie a spracovanie, ako aj naše výrobné zariadenia prechádzajú neustálou modernizáciou tak, aby zodpovedali súčasným technickým požiadavkám. Pri realizácii vychádzajú naši pracovníci z detailných znalostí daného stavebného materiálu. Vysoký stupeň prefabrikácie v závode zabezpečuje krátku dobu montáže a vysokú hospodárnosť. 

Tepelnoizolačné sendvičové panely

Pre zateplené, vykurované alebo klimatizované haly odporúčame opláštenie sendičovými panelmi. Opláštenie stien a zastrešenie je vyhotovené z tepelnoizolačných panelov, pričom hrúbka jadra je voliteľná z viacerých možností a prispôsobená podľa potreby. Plochy pre presvetlenie a vetranie v streche alebo stenách, rovnako ako vráta a dvere sú tiež vyhotovené v potrebnom zateplení. Sendvičové panely môžu byť vyhotovené s jadrom z polyuretánovej peny s vynikajúcou izolačnou hodnotou alebo jadrom z minerálnej vlny s vysokou požiarnu odolnosťou.

Viacvrstvová konštrukcia plochej strechy

Estetickou alternatívou ku sedlovej streche môže byť  viacvrstvová konštrukcia plochej strechy s atikou dookola. Sendvičové stenové panely  zabezpečujú optimálne izolačné hodnoty, prečnievanie týchto panelov môže zároveň vytvoriť atiku. Profilované nosné plechy, ktoré sú napnuté medzi rámovými konštrukciami, slúžia ako spodná konštrukcia pre zateplenie plochej strechy s plastovou alebo kaučukovou fóliou. Tento typ konštrukcie strechy môže byť bez problémov vyhotovený aj so špeciálnymi požiadavkami na zvukovú izoláciu a požiarnu odolnosť. Odvodnenie strechy môže byť viditeľné zvonku alebo esteticky z vnútra. Vstavané prvky ako svetlíky, presvetľovacie pásy strechy, okná alebo presklené HS portály v stene sa postarajú o potrebné presvetlenie a vetranie.

Konštrukcie z drevených prefabrikovaných panelov

Stenové, stropné a strešné dielce z drevených prefabrikovaných panelov ponúkajú výrazné prednosti pri výstavbe. Takáto konštrukcia presvedčí svojimi tepelnoizolačnými vlastnosťami, vynikajúcimi hodnotami odolnosti proti zemetraseniu, ale predovšetkým krátkou dobou montáže. Prefabrikované steny, strop a strešná konštrukcia sú nezávisle od počasia vyrobené v závode na moderných výrobných linkách a zmontované priamo na stavbe dômyselným spojovacím systémom. Fasády môžu byť konštruované z rôznych materiálov, podlahy sú realizované mokrým alebo suchým poterom na mieste stavby. Namiesto strešných sendvičových panelov Vám môžeme ponúknuť aj drevené zbíjané väzníky, ktorých jednotlivé prvky sú spájané v styčníkoch pomocou platničiek s prelisovanými hrotmi.  Tieto väzníky sú na spodnej strane obložené.