WOLF SYSTEMBAU, spol. s r.o. 

Sme dcérskou spoločnosťou rakúskej firmy WOLF SYSTEMBAU GmbH, so sídlom v Scharnsteine, ktorá sa zaoberá rozsiahlym stavebným a výrobným programom a od roku 1966 pôsobí v oblasti stavebníctva. 

Firma WOLF SYSTEMBAU GmbH existuje v Európe už viac ako 50 rokov a jej hlavnými produktami sú kruhové železobetónové nádrže a silá, halové objekty pre všetky oblasti hospodárstva, jazdecké areály a montované rodinné domy. Ročne postaví koncern WOLF niekoľko tisíc budov, skladovacích síl, nádrží a v neposlednom rade aj niekoľko sto rodinných domov. Firma má 23 pobočiek v 20 krajinách Európy a 15 výrobných závodov.

WOLF SYSTEMBAU, spol. s r.o. bola založená v Slovenskej republike v roku 1993. Od svojho vzniku postavila viac než 120 objektov v oblasti poľnohospodárstva, priemyslu, komunálnych služieb a bytovej výstavby. Stavebné prvky WOLF SYSTEM tvoria základ mnohých objektov, vrátane novovznikajúcich obchodných centier, či stavieb chrániacich životné prostredie. 
Svoje diela realizujeme z tuzemských materiálov a s tímom skúsených pracovníkov, čo prispieva k profesionalite a spoľahlivosti práce celej firmy. 

Ďalším zaujímavým produktom, s ktorým od roku 2004 expandujeme i na slovenský trh, je výroba a výstavba rodinných montovaných domov, pod označením WOLF Haus. V tejto oblasti ponúkame vysokú kvalitu, certifikovanú výrobu, precíznu montáž a profesionálny prístup.

Našim cieľom je priniesť Vám - našim zákazníkom, kvalitné, rýchlo realizované a ekonomicky výhodné produkty.
Kvalita, rýchlosť, profesionalita a spokojnosť zákazníka je našou prioritou.